Atrakcje turystyczne w okolicach Czudca

 

Park linowy „LEŚNY TABOR”

Usytuowany jest na zboczu góry, co dodatkowo potęguje doznania przestrzenne. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy atrakcje, które  stanowią wspaniałą rozrywkę i formę dyscypliny sportowej.
Oferujemy niezapomniane chwile spędzone na świeżym powietrzu zarówno doświadczonym pasjonatom, jak i początkującym adeptom, wszystko bezpiecznie pod czujnym okiem naszych pracowników.
Trasy zjazdowe i główna trasa z przeszkodami, zawieszona na wysokości od kilku do kilkunastu metrów, są dostępne dla wszystkich powyżej 135 cm wzrostu. Zapraszamy również na ścianę wspinaczkową i trasę dla najmłodszych.

W odległości od ośrodka około 8 km.

Park Linowy „LEŚNY TABOR”
Zimna Woda , 36-047 Niechobrz

www.parklinowyrzeszow.pl

 

Park Wodny w Strzyżowie

ul. Polna 1
38-100 Strzyżów

https://parkwodny.cstr.pl/

 

Basen rekreacyjny i sportowy

Park Wodny to nowoczesny obiekt, w którym mieści się basen sportowy i rekreacyjny. Basen w aquaparku to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu, pływakom daje możliwość treningu i doskonalenia technik pływania, amatorom szansę na naukę. Ruch w wodzie jest relaksujący, pozwala odpocząć, poprawia krążenie i nie męczy jak tradycyjna gimnastyka. W Parku Wodnym znajduje się basen dla dzieci, z możliwością nauki pływania oraz jacuzzi idealne do wypoczynku i zabawy. Na obszarze basenu rekreacyjnego znajduje się mnóstwo atrakcji, podwodne gejzery, kurtyna wodna, kanał z silnym prądem wodnym tzw. „dzika rzeka” oraz 60-metrowa zjeżdżalnia rurowa. Na basenie sportowym organizowane są dwa razy do roku zawody Podkarpackiej Ligii Pływackiej. Park Wodny posiada basen sportowy z sześcioma torami oraz basen przeznaczony do nauki pływania o zmiennej głębokości. Standard obiektu umożliwia organizowanie zawodów krajowych i międzynarodowych, w których nasi pływacy odnoszą sporo sukcesów.

W odległości od ośrodka około 6 km.

 

Kaskady solankowe Sołonka

Mikroklimat, który wytwarza się dzięki tężni, zbliżony jest do klimatu, którym możemy cieszyć się podczas wakacji nad morzem.  Solanka od lat stosowana jest w lecznictwie uzdrowiskowymi i w warunkach domowych na inhalacje zatok, gardła, krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc oraz płukanie gardła i ust. Zapewnia skuteczne domowe leczenie anginy, kataru, przeziębienia, kaszlu, grypy, aft, grzybic jamy ustnej i dolegliwosci przyzębia.

W odległości od ośrodka około 15 km.

http://www.solankowe-zacisze.pl/atrakcje/kaskada-solankowa.html

  

Stadnina koni

Przedmieście Czudeckie 233

W odległości 2,5 km od ośrodka.

https://ukjkucyk.wordpress.com

  

Trasy rowerowe Czudec i okolice

https://www.noclegowo.pl/trasy-rowerowe/czudec

 

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe LOLEK

Mostowa 5, 38-100 Strzyżów

https://splywykajakowelolek.wixsite.com/splywykajakowelolek